Насіння науково-виробничого підприємства «Агро-Ритм» є надійною інвестицією у майбутній врожай
Про компанію фото

Про компанію

Науково-виробниче підприємство Агро-Ритм – самодостатнє насіннєве підприємство, в якому поєднується весь цикл створення (селекції) та реалізації насіння кінцевому покупцю. Історія підприємства налічує декілька десятків років плідної праці в галузі рослинництва, зокрема в насінництві. Виробнича база створювалась та створюється на родючих ґрунтах півночі Одеської області. В обробітку підприємства знаходиться 5000 гектарів орної землі, на якій висіваються всі культури згідно з науково обґрунтованою сівозміною, не нижче еліти.

Основною задачею нашого підприємства являється організація виробництва та реалізації продукції на основі вивчення ринку для більш повного забезпечення  потреб нашого покупця.

В державному реєстрі рослин наше підприємство відмічене такими гарними гібридами кукурудзи, як Маніфік, Муасон, Рів’єра, Монблан, Афіна, Марсель та гібридами соняшнику Рекольд, Аркансель, Солтан, Любаш, Яниш. Це результати плідної співпраці з Французькою компанією «Семенс» по договору про наукове співробітництво.

Наша лінійка гібридів дозволяє забезпечити попит на всі типи гібридів та вирішити проблеми з більшістю несприятливих факторів, які можуть бути при вирощуванні в любій кліматичній частині України. Добре працюють наші гібриди і в сусідніх країнах, куди ми поставляємо наше насіння, незважаючи на високу конкуренцію на ринку. Новітня технологія вирощування, високий генетичний потенціал, який базується на останніх досягненнях світової селекції дає можливість нашому підприємству щорічно збільшувати обсяги виробництва продукції. В останні роки рівень виробництва і реалізації насіння нашим підприємством складає майже 4% Українського ринку.

На конкурсному випробовуванні наші гібриди показують кращі результати  ніж однотипні гібриди іноземної селекції при доступних демократичних цінах, високій якості доробки та стійкості до хвороб і шкідників.

Про компанію фото - 1
Про компанію фото - 2

 Структура підприємства складається з п’яти окремих частин, які виконують одну загальну задачу – реалізовують покупцю продукцію з високим генетичним потенціалом. Структура підприємства складається з:

  • Селекційного відділу, в якому працюють досвідчені агрономи з науковими ступенями;
  • Відділу рослинництва, який складається з машино тракторного парку – більше 50 одиниць техніки, агрономічного підвідділу, підвідділу обліку та контролю;
  • Відділу переробки, куди входять п’ять виробничих баз, завданням яких є переробка насіння різних сільськогосподарських культур. Чотири зернотоки, які оснащені новим технологічним обладнанням німецького виробництва, кукурудзяний завод та завод по переробці насіння соняшнику. Сучасні сушильні лінії дають можливість вчасно та якісно допрацьовувати насіння соняшнику та кукурудзи в початку;
  • Четвертим відділом являється Торговий офіс, в якому працює більше двадцяти менеджерів, котрі загалом обслуговують більше 1000 клієнтів, ведуть рекламну компанію, реалізацію та супровід вирощування насіння.
  • П’ятим відділом являється адміністрація, яка нараховує 12 бухгалтерів, земельний та юридичний підвідділи.
7500
тонн насiння продано за 2017 рiк
11
гiбридiв створено нашим НВП
150
квалiфiкованих працiвникiв
197тис га
землi засiяно нашим насiнням в 2017 році
Чому ми?
1

Висока якість за низькими цінами

В силу зосередження всіх етапів виробництва від вирощування до реалізації в межах потужностей підприємства.

2

Селекційний матеріал

Для виготовлення гібридів ми використовуємо матерiал, створений на основі провідних Європейських ліній.

3

Районованість гібридів

За рахунок проведення селекційних робіт на території України.

4

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

5

Лояльна комерційна політика

Відображається в гнучкій системі знижок.

Дипломи та сертифікати