Каталог насіння

Каталог насіння України

Для кожного агронома має величезне значення яким буде урожай. А його якість безпосередньо залежить від якості посівного матеріалу. Логічно припустити, що якщо в минулому році певний сорт дав хороший результат, то в цьому році слід купити такий же і можна чекати відмінний урожай.

Однак, у зв’язку з тим, що екологічна ситуація на території нашої країни і в світі в цілому змінюється з року в рік, бур’яни і шкідники стають більш агресивними, необхідно щоб насіння зернових культур, якими ви плануєте засіяти свої поля, були пристосовані до змін і негативному впливу навколишнього середовища.

Щоб урожай наших аграріїв радував своєю якістю і кількістю, фахівці селекційного центру “Агро-Ритм” щорічно трудяться над створенням і виведенням нових сортів і гібридів звичних нам культур, які мають не тільки гарну врожайність, але також здатні протистояти різним шкідникам і негативним факторам.

Багатьох цікавить питання як вибрати насіння зернових культур. І це цілком зрозуміло, адже від вашого вибору буде залежати урожай і, відповідно майбутній заробіток. В каталозі насіння України “Агро-Ритм” представлені кращі зразки, які задовольняють всім запитам сучасного аграрного сектора.

Вибираючи з безлічі запропонованих варіантів, звертайте увагу на такі фактори:

  • якість посівного матеріалу – він повинен бути сухим, стандартного кольору, не мати сторонніх запахів;
  • зерна цільні без сторонніх включень;
  • елітне насіння і насіння високої якості мають невеликий блиск, який їм надає захисний шар;
  • виробником надано необхідну інформацію по конкретним насінню зернових культур.

Якщо ви переконалися в тому, що якості даного матеріалу можна довіряти, то можете сміливо замовляти і приймати товар від виробника.

Купити елітне насіння в Україні

Ознайомившись з каталогом від компанії “Агро-Ритм” і відібравши потрібні варіанти можна переходити безпосередньо до оформлення замовлення. Звертаємо вашу увагу, що через форму інтернет-магазину ми приймаємо оптові замовлення, узгодити які ви зможете з нашим оператором, який з вами зв’яжеться за вказаними в формі замовлення даними.

У нас тільки найкращі насіння зернових культур, елітне насіння і якісний посівний матеріал за невисокими цінами, звертайтеся!