АР1801: Готовий до всіх викликів!

22 января 2021

Більше 10-ти років тверде місце в нашій лінійці гібридів соняшнику займає Солтан. Даний гібрид створювався селекціонерами нашого підприємства, як потужний, високоврожайний, посухостійкий соняшник. В силу підняття рівня сумарної кількості активних температур, на момент його створення він набув найхарактернішої своєї ознаки – відмінної жаростійкості, що дозволяло отримувати високі врожаї товаровиробникам найбільш посушливих та гарячих регіонів — півдня України. Реалізація вищезгаданого гібриду продовжує знаходитися на достойному рівні, своїми фізіологічними властивостями він завоював аудиторію фермера, але час не стоїть на місці… Період, коли ми створювали Солтан характеризувався тогочасними викликами з боку погодних умов, поширення хвороб, мутації вірусів, які на сьогоднішній день значно відрізняються.

В силу цього, ми створили гібрид соняшнику АР1801, який зосередив у собі всі плюси Солтану, але в той же час набув характеристик, що здатні протистояти викликам, які диктують сьогоднішні умови вирощування:

• Стійкість до хвороб:
Так, як Солтан орієнтувався на посушливі регіони стійкість до переноспорозу не була в пріоритеті, поскільки дана хвороба виникає за достатнього зволоження, в свою чергу АР1801 набув предметної резистентності даного захворювання. Також АР1801 набув потужнішого імунітету до фомопсису, склеротинії, фомозу.

• Стійкість до трибенурон-метилу:
Що Солтан, що АР1801 відносяться до гранстаростійких соняшників. Проте стійкість до трибенурон-метилу, що лежить в основі гербіцидів, які потрібно застосовувати у посівах даних гібридів у АР1801 вища, що дозволяє нам вносити 50гр/га вищезгаданої діючої речовини (Гранстар, Голд Стар, Експрес, Гренадер і т.д.)

• Фізіологічні властивості:
Більш розвинена коренева система АР1801 дає змогу продуктивніше акумулювати поживні речовини та найдефіцитніший фактор – вологу з ґрунту.

• Стійкість до вовчку:
АР1801 набув більшої стійкості до вовчку, а саме Or6+.

• Потужні морфологічні характеристики:
Маса 1000 насінин може сягати 100 грам.

Резюмуючи порівняльну характеристику ми можемо зробити висновок, що АР1801 – високоврожайний, посухостійкий, жаростійкий, готовий до всіх сучасних викликів гібрид соняшнику, який поєднав у собі досвід з потребами сьогодення.

22 января
2021

Смотрите также